Уређење града

Радови на санирању ударних рупа на градским улицама су у току, јер су, као и сваке године после зиме, путеви у лошијем стању, што од соли која нагриза коловоз, што од воде која се задржава на путу.

Радови су поверени предузећу "Карголес" из Лесковца, за чији је надзор задужена Дирекција за урбанизам и изградњу. Вредност радова је процењена на око 4, 5 милиона динара.

"Ударне рупе представљају велики проблем возачима, а крпљењем истих, циљ је да се нормално одвија саобраћај", рекли су у Дирекцији.

Такође апелују на све возаче да обрате додатну пажњу у зони радова, јер ће се они обављати под саобраћајем.

Упоредо се ради и на уређењу зелених површина, као и чешћењу корита реке Јабланице и Шуманке, за шта је задужено ЈКП "Комуналац".